• SafariSafari
  • JahtJaht
  • KalapüükKalapüük
  • SeiklusedSeiklused
  • TrofeedTrofeed
Meist

Tokkroos OÜ on Total African Safaris TAS  esindaja ja edasimüüja Eestis.


Tokkroos OÜ  spetsialistid on saanud erialase väljaõppe safari  läbiviimise  ja Lõuna-Aafrika ning Namiibia  safari lodzide juhtimise valdkondades. Kõik nad omavad suurt kogemust ja partnersuhteid paljudes Aafrika riikides, mis asuvad ekvaatorist lõuna pool.

Me pakume unikaalseid reise tailor-made skeemi alusel.  See tähendab, et me teeme  reise, mis on mõeldud ainult Teile ja teie sõpradele ning lähedastele.

Meil ei ole grupide väljumise standardtähtaegu, pole ka tavapäraseid grupe. Grupis saate olla ainult Teie ja teie kaaslane,  vanemad ja lapsed, või need inimesed, kellega koos te sooviksite vara hommikul nautida Aafrika päikesetõusu.

Safari  teema on mingil määral saanud negatiivse tõlgenduse Baltimaade, Venemaa ning Ida-Euroopa turistide seas.   Arvatakse, et  need, kes soovisid, juba olid  *nende elu suurimal reisil -  safaril*, need aga, kes seal ei olnud – sinna juba ei satu kunagi.  See ei ole nii !

Erinevatesse Aafrika riikidesse ning erisugustele safaridele võib aastast aastasse  korduvalt tagasi tulla ja iga kord on see *natukene* või *hoopis* midagi muud.

Veel üks stereotüüp – kõrge  hind.  Loomulikult on raske korraldada  kvaliteetne safari nädalase reisihinnaga  Türki.  Kuid valik on alati olemas !

Me pakume järgmist  safari valikut igale taskule :

-          1. Fotosafari või game viewing -   võimaldab maksimaalselt läheneda Aafrika  metsloomadele nende loomulikes  elutingimustes  ( s.h. *Suur viisik* ja linnud);

-          2. Jahisafari – trophy hunting -  litsenseeritud jaht mistahes loomadele,  milelle  järgneb töödeldud trofee saamine;

-          3. Seiklussafari , s.h. etapid, mis nõuavad eelnevat füüsilist ettevalmistust ( viimane teostatakse seikluse käigus),  salaküttide  tegevust takistamisreidid savannas,  jalamatkad ning self-drive SUVi sõidud eemalasuvatesse ja külastamiseks suletud  piirkondadesse;

-          4. Noorte reindzerite ekspeditsioon Aafrikasse  - meie eriuhkus – programm mis, võimaldab vanematel osaleda seiklusprogrammides  koos oma lastega;

Meie safari geograafia on küllalt  lai :  traditsioonilistest Keeniast, Tanzaaniast ja Lõuna-Aafrikast kuni salapärase Namiibia- ja vähetuntud Botsvanani, ohtlike Kongo ja Mozambiikini, ning *uue safari elu* alustavade Zimbabve ja Angolani välja.

Slava E. Chernykh,

omanik, safari-reindzerAlgusesse